ÇINAR HALK OYUNLARI TOPLULUĞU
Belediye Başkanlığımızın gösteri projesi kapsamında “Çınar Halk Oyunları Topluluğu” kurulacak olup, Bu kapsamda Zeybek ve Kılıç-Kalkan eğitimleri verilerek, Folklor gösterisi planlanmaktadır. Söz konusu eğitimlere katılmak isteyen gönüllülere ihtiyaç duyulmaktadır. Projede yer almak isteyen vatandaşlarımızın, 1 Temmuz 2024 Pazartesi gününe kadar Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüze başvurmaları gerekmektedir.
![](https://sogut.bel.tr/dosyalar/2024/06/cinar-halk-oyunlari-toplulugu-1.jpg)
![](https://sogut.bel.tr/dosyalar/2024/06/cinar-halk-oyunlari-toplulugu-2.jpg)
![](https://sogut.bel.tr/dosyalar/2024/06/cinar-halk-oyunlari-toplulugu-3.jpg)
![](https://sogut.bel.tr/dosyalar/2024/06/cinar-halk-oyunlari-toplulugu-4.jpg)