Y Ü K L E N İ Y O R

Blog

Karasu hattında meydana gelen arıza giderilmiş olup, İlçe depolarımızdaki temizlik çalışmaları sonrası, su içmeye ve kullanmaya uygun hale gelmiştir. Halkımıza önemle duyurulur.

Tuzaklı köyünden Ali SOYTÜRK’ün babası Kadir SOYTÜRK vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip tuzaklı köyünde defnedilecektir. Cenazeye gitmek için 15:30 hükümet konağının önünden otobüs kaldırılacaktır. Dost ve akrabalarına duyurulur.

İlçeniz esnaflarından Hacı Ahmet DALYAN'ın eşi, Ender ve Önder DALYAN'ın Anneleri; Hacı GÜLÜMSER DALYAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ilçemizde kılınacak ikindi namazına müteakip; Bilecik İlyasbey Köyünde defnedilecektir. Dost ve akrabalarına…

Sakine ÖZTEKİN' in EŞİ, Fırıncı Turgay ÖZTEKİN ve İclay ÖZTEKİN’ in babası, Arzuman, Güven, Hakan, Bakan IŞIK ın Enişteleri, Sörmaştan Emekli HALİL İBRAHİM ÖZTEKİN Vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip…

Belediye Başkanımız Sayın İsmet SEVER' in Beraat Kandili Mesajı;"Ramazan’ın müjdecisi olan Berat Kandili Allah’ın lütuf ve mağfiretiyle tecelli ederek biz kullarına bağışlanma kapılarını ardına kadar açtığı, mübarek üç aylar içerisindeki…

Cumhuriyet mahallesinden, Fedai MAZLUM ve Hamiyet KARAKURT'un babaları; SALİH MAZLUM vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çelebi Sultan Mehmet camiinde kılınacak cuma namazına müteakip ilçe mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına duyurulur.

Rahmetli İl Milli Eğitim Müdürü Memiş ARICAN'ın oğlu, Türker ve Alper ARICAN'ın Kardeşi TAMER ARICAN vefat etmiştir. Cenazesi yarın Antalya'da defnedilecektir. Dost ve akrabalarına duyurulur.

Kepen köyünden, Hüseyin, Mehmet ve Ahmet TOPAL'ın babaları, HALİL İBRAHİM TOPAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kepen köyünde defnedilecektir. Dost ve akrabalarına duyurulur.

Tuzaklılı, Merhum İbrahim SÖNMEZ'in eşi, Celal SÖNMEZ, Merhum Ertuğrul SÖNMEZ ve Fulya TEKBAŞ'ın anneleri, NAZMİYE SÖNMEZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip ilçe mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına duyurulur.

Günyarık köyünden, Hasan YAVAŞ'ın oğlu, ERCAN YAVAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Günyarık köyünde defnedilecektir. Dost ve akrabalarına duyurulur.

TUZAKLI KÖYÜNDEN ALİ ERDEM VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP SÖĞÜT İLÇE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA DUYURULUR.

KAPAT
KAPAT