MEHMET KAHRAMAN
![Söğüt Belediyesi Vefat Edenler](https://sogut.bel.tr/dosyalar/2023/12/vefat-edenler.jpg)
Hamitabat köyünden Belediyeden emekli Halil KAHRAMAN’ın ağabeyi, emekli Astsubay MEHMET KAHRAMAN vefat etmiştir. Cenazesi yarın öğle namazına müteaikeben Hamitabat köyü mezarlığına defnedilecektir.
Dost ve akrabalarına duyurulur.
Hamitabat köyünden Belediyeden emekli Halil KAHRAMAN’ın ağabeyi, emekli Astsubay MEHMET KAHRAMAN vefat etmiştir. Cenazesi yarın öğle namazına müteaikeben Hamitabat köyü mezarlığına defnedilecektir.
Dost ve akrabalarına duyurulur.