KEMAL TÜRKMEN
![](https://sogut.bel.tr/dosyalar/2023/12/vefat-edenler.jpg)
Oluklu köyünden Ahmet TÜRKMEN’in oğlu, Söğüt Devlet Hastanesi eski 112 çalışanlarından, KEMAL TÜRKMEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip oluklu köyünde defnedilecektir.
Dost ve akrabalarına duyurulur.
Oluklu köyünden Ahmet TÜRKMEN’in oğlu, Söğüt Devlet Hastanesi eski 112 çalışanlarından, KEMAL TÜRKMEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip oluklu köyünde defnedilecektir.
Dost ve akrabalarına duyurulur.