İŞ GÜVENLİĞİ, RUHSAT VE ÇEVRE TEMİZLİĞİ DENETİMLERİ
Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz ile İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne bağlı personellerimiz tarafından ilçemizde yapımı devam eden inşaat alanlarında; İş güvenliği, Ruhsat ve Çevre temizliği denetimleri gerçekleştirildi.
Konu ile ilgili konuşan Belediye Başkanımız Sayın Ferhat DURGUT; “Önceliğimiz çalışma alanlarında iş güvenliği ve çevre temizliğidir. Ekiplerimiz inşaatlarda denetimler yaparak inşaat sahiplerine ve yetkili personele; Çevrenin temiz tutulması, İş ve Çevre güvenliğinin sağlanması, Hafriyatların zamanında kaldırılması konusunda gerekli uyarılarda bulundu. Denetim çalışmalarımız belirli aralıklarla devam edecek.”dedi.
![](https://sogut.bel.tr/dosyalar/2024/05/insaat-denetimleri-1.jpg)
![](https://sogut.bel.tr/dosyalar/2024/05/insaat-denetimleri-2.jpg)
![](https://sogut.bel.tr/dosyalar/2024/05/insaat-denetimleri-3.jpg)
![](https://sogut.bel.tr/dosyalar/2024/05/insaat-denetimleri-5.jpg)
![](https://sogut.bel.tr/dosyalar/2024/05/insaat-denetimleri-6.jpg)
![](https://sogut.bel.tr/dosyalar/2024/05/insaat-denetimleri-7.jpg)
![](https://sogut.bel.tr/dosyalar/2024/05/insaat-denetimleri-8.jpg)
![](https://sogut.bel.tr/dosyalar/2024/05/insaat-denetimleri-9.jpg)
![](https://sogut.bel.tr/dosyalar/2024/05/insaat-denetimleri-10.jpg)