Y Ü K L E N İ Y O R

SU YÜKLEME NOKTALARIMIZ ARTIYOR

Su Yukleme Noktasi Manas 1

SU YÜKLEME NOKTALARIMIZ ARTIYOR

Halkımızın işlemlerini kolaylaştırmak, Belediyeye gelmelerine gerek kalmadan ödemelerini gerçekleştirmelerine olanak sağlamak adına çalışmalar yürüten Belediyemiz, daha önce sadece belediye binamızda bulunan su yükleme noktasını yaygınlaştırıyor.

Kayhan mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesinde kurulan Akıllı Vezne ile Vatandaşlarımız belediyeye gelmelerine gerek kalmadan su yükleme işlemini 7/24 gerçekleştirebilecek. Belediye binamızda bulunan Su yükleme veznesi Sadece nakit para ile çalışmakta olup, Fevzi Çakmak Caddesinde bulunan veznemiz SADECE KREDİ KARTI veya BANKA KARTI ile işlem yapmaktadır.

Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanımız Sayın İsmet SEVER; ” Su yükleme noktamız bir taneydi ve sadece nakit para ile işlem yapmaktaydı. Ayrıca arıza yapması durumunda halkımız zaman zaman mağduriyet yaşamaktaydı. Konu ile ilgili Manas Enerji yetkilileri, Tahsilat birimimiz ve Bilgi İşlem Birimimiz ile görüşme yaptık. Akıllı Vezne Sayımızı arttırmak istediğimizi bildirdik.Arkadaşlarımız alt yapı ve teknik çalışmalarını tamamladı.Geçtiğimiz günlerde Veznemiz kuruldu ve gerekli test süreci tamamlandı. Bu veznemiz belediyemizde bulunan makinamızdan farklı olarak Sadece Kredi Kartı veya Banka Kartı ile işlem yapıyor. Hızlı hizmet için çalışmalarımızı sürdürüyoruz, Bu veznelerimizin sayısını arttırmaya devam edeceğiz. Alt yapı çalışmasını yaptığımız 2-3 noktamız daha var. İşin maddi boyutu haricinde arkadaşlarımızın bizlere aktardığı bir takım teknik konular var. Bunlarında şartlara uygun olması gerekiyor. İnşallah en kısa sürede bu şartların sağlanması için gerekli aksiyonları alıp, çalışmalarını yapıp vezne sayımızı arttırmaya devam edeceğiz. Halkımıza hizmet için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. İlçemize hayırlı olmasını diliyorum. ” dedi.