Çarşamba
Soğuk
-12°C | -2°C
Perşembe
Çok Bulutlu
-5°C | 5°C
Cuma
Parçalı Bulutlu
-2°C | 7°C

21 AYDA 12 ARAÇ

21 AYDA 12 ARAÇ

Belediye Başkanımız Sayın İsmet SEVER, Belediyemize alınan araçla ile ilgili açıklama yaptı.
“Göreve geldiğimizde Araç filomuzun eski ve yetersiz araçlara sahip olmasından dolayı daha hızlı ve verimli çalışabilmemiz için araç filomuzun güçlü olması lazımdı. Göreve geldiğimiz günden itibaren, 21 ay gibi kısa bir sürede Belediye Araç parkımıza toplamda 12 araç kazandırdık.
Tabi ki bunlar yeterli değil. Halen bazı araçlara ihtiyacımız var, İhtiyaçlarımızı biliyor ve bunları da en kısa sürede filomuza katmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Tabi bunların yanında kalıcı eserler bırakmak içinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tır Garajımızın ilk etap çalışmalarını tamamladık, Hanlı Pazar Projemizi Tamamladık 30 Aralıkta İnşallah İhalesini gerçekleştireceğiz. Saat Kulesi Projemiz için alanda bulunan trafo binasındaki çalışmaların tamamlanması sonrası nisan ayı içerisinde ihalesini gerçekleştireceğiz. Şehir Hamamımızın çalışmalarını tamamladık, Pandemi dönemi sonrası inşallah açılışını gerçekleştireceğiz. İlçemiz için daha birçok projemiz var. İlçemizi çok daha güzel günler bekliyor.” Dedi.

Tüm Hakları Sakldır © 2017 T.C. Söğüt Belediyesi ®